На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Вклонилися Великому Кобзареві

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Вклонилися Великому Кобзареві

Створено: П'ятниця, 09 березня 2018, 13:48
Перегляди: 236
Поділитися

       Изображение 036

       Щороку на початку  весни ми вшановуємо національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета та художника – Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні, 9 березня, минає 204-а річниця від його дня народження, а завтра, 10 березня, – 157-мі роковини його смерті.

       Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої любові до нашого духовного батька, який усе своє життя присвятив  рідному народові. Шевченко вірив у щасливе майбутнє  рідної держави, у те, що вона буде вільна й незалежна, у  якій би і його, поета, не забули «пом’янути незлим тихим словом».

Изображение 006

       Сьогодні, у день народження Великого Кобзаря нововолинці вклонилися його імені. Колона учасників, серед якої представники органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, громадських об"єднань, військовослужбовці, пройшла урочистою ходою від приміщення адмінбудинку до Майдану Незалежності. Попереду колони - члени міської організації Союзу Українок, яку очолює відома активістка Надія Бєльська з вишитими рушниками, та молодь з державними стягами.

Изображение 009 

       До підніжжя пам’ятника Тарасу поклали квіти.

Изображение 014

 

Изображение 018

    -Нас просто не існує без Шевченка. У ньому вся історія наша, все буття і всі наші мрії. Великий Кобзар здобув право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки прибуває джерело людської шани та поваги до його імені. Об’єднавши зусилля навколо спільної ідеї розбудови України, наш народ здатен вразити світ своїми здобутками і єдністю, про яку споконвічно мріяли наші пращури, Шевченком омріяною єдністю, яка є запорукою існування єдиної незалежної України», - підкреслив у своєму виступі заступник міського голови Володимир Рожелюк.

Изображение 023

 

Изображение 028

Изображение 029

   Біля пам’ятника Тараса звучали вірші поета  та його пісні, які підготували митці міського Палацу культури. А ведуча заходу Марія Олійчук  закликала берегти пам'ять про Тараса Шевченка.

Відділ з питань внутрішньої політики,

 взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet