Про місто НОВИНИ МІСТА Вклонилися Великому Кобзареві

Вклонилися Великому Кобзареві

Створено: П'ятниця, 09 березня 2018, 13:48

Изображение 036

Щороку на початку  весни ми вшановуємо національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета та художника – Тараса Григоровича Шевченка. Сьогодні, 9 березня, минає 204-а річниця від його дня народження, а завтра, 10 березня, – 157-мі роковини його смерті.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої любові до нашого духовного батька, який усе своє життя присвятив  рідному народові. Шевченко вірив у щасливе майбутнє  рідної держави, у те, що вона буде вільна й незалежна, у  якій би і його, поета, не забули «пом’янути незлим тихим словом».

Изображение 006

Сьогодні, у день народження Великого Кобзаря нововолинці вклонилися його імені. Колона учасників, серед якої представники органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій, громадських об"єднань, військовослужбовці, пройшла урочистою ходою від приміщення адмінбудинку до Майдану Незалежності. Попереду колони - члени міської організації Союзу Українок, яку очолює відома активістка Надія Бєльська з вишитими рушниками, та молодь з державними стягами.

Изображение 009

До підніжжя пам’ятника Тарасу поклали квіти.

Изображение 014

Изображение 018

-Нас просто не існує без Шевченка. У ньому вся історія наша, все буття і всі наші мрії. Великий Кобзар здобув право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки прибуває джерело людської шани та поваги до його імені. Об’єднавши зусилля навколо спільної ідеї розбудови України, наш народ здатен вразити світ своїми здобутками і єдністю, про яку споконвічно мріяли наші пращури, Шевченком омріяною єдністю, яка є запорукою існування єдиної незалежної України», - підкреслив у своєму виступі заступник міського голови Володимир Рожелюк.

Изображение 023

Изображение 028

Изображение 029

Біля пам’ятника Тараса звучали вірші поета  та його пісні, які підготували митці міського Палацу культури. А ведуча заходу Марія Олійчук  закликала берегти пам'ять про Тараса Шевченка.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.