012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Матерів і дружин загиблих Героїв привітали у міській раді

Матерів і дружин загиблих Героїв привітали у міській раді

Створено: Середа, 07 березня 2018, 13:16

Напередодні жіночого дня - 8 Березня у Нововолинській міській раді привітали матерів і дружин загиблих учасників Революції Гідності та АТО. Зі словами вдячності за подвиг синів та чоловіків звернувся до жінок перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

-Дякую Вам, дорогі мами за те, що виховали  мужніх і відважних синів, справжніх патріотів, які заради незалежності і територіальної цілісності нашої Батьківщини пожертвували найціннішим, що мали – своїм життям.  Нехай якнайскоріше закінчиться війна на сході країни, щоб більше жодна жінка не хоронила свого сина, чоловіка чи брата. Запевняю, що пам’ять про полеглих Героїв вічно житиме у наших серцях, - сказав Андрій Мирнович.

Він  привітав  жінок з весняним святом і побажав їм здоров'я, міцності духу, шани й вдячності від людей  та мирного неба над Україною.

Перший заступник міського голови вручив сімнадцятьом матерям і дружинам, котрі втратили найрідніших людей, квіти, сувеніри, солодощі  та сертифікати на 200 грн, які надала завідувачка торгового дому «Явір»  підприємець Валентина Оліщук.

До вітань долучилися керівники громадських організацій «Незламні нововолинці» та Спілки ветеранів АТО Володимир Демчук і Олександр Кондисюк.  Вони також вручили  жінкам квіти, солодкі та грошові призи.

Відділ з пимтань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та  зв"язків з гроамдськістю міськвиконкому.