На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Виконком прийняв рішення більш як з 30 питань

Виконком прийняв рішення більш як з 30 питань

Створено: Четвер, 22 лютого 2018, 13:23

Більше тридцяти питань розглянули на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Найперше заслухали інформацію начальника фінансового управління Галини Бурочук стосовно змін, які пропонуються внести до міського бюджету на 2018 рік. Проектом рішення збільшується видаткова частина міського бюджету за рахунок зміни залишків загального фонду в сумі 17229,8 тис. гривень  та спеціального – в сумі 2352,0 тис. гривень ( по бюджету розвитку – 2237,6 тис. гривень та екології – 114,4 тис. гривень). Доповідач наголосила, що додаткові асигнування в сумі 2346,2 тис. гривень передбачено управлінню освіти, в тому числі  по загальному фонду 999,7 тис. гривень, з них за рахунок спрямування залишку коштів невикористаної освітньої субвенції в сумі 0,9 тис. гривень. Збільшуються бюджетні призначення по загальному фонду центральній міській лікарні в сумі 3298,9  тис. гривень, в тому числі за рахунок спрямування залишку коштів невикористаної у минулому році медичної субвенції в сумі 935,3 тис. гривень; медичної субвенції з державного бюджету в сумі 1748,6 тис. гривень, переданої у вигляді трансфертів від Поромівської і Литовезької сільських рад; вільного залишку коштів міського бюджету – 615,0 тис. гривень.

По  відділу культури збільшено  бюджетні призначення  в сумі 291,0 тис. гривень. Також збільшується обсяг  видатків в сумі 12120,1 тис. гривень по      відділу будівництва, комунального господарства і газифікації.

Проектом рішення передбачено надання субвенції державному бюджету в сумі 76,0 тис. гривень для відділу поліції на реалізацію Програми профілактики правопорушень, які скерують для придбання систем зовнішнього відео спостереження  та  планшетів .

Як підкреслила Галина Бурочук, у  цілому  видаткова частина  міського бюджету збільшується на 22500,4 тис. гривень, в тому числі загального фонду -  на 8356,5 тис. гривень, спеціального - на 14143,9 тис. гривень, з них бюджет  розвитку –  на 14029,5 тис. гривень.

Підсумовуючи обговорення  даного питання, міський голова Віктор Сапожніков зауважив, що, вносячи зміни до міського бюджету, намагалися задовольнити прохання розпорядників бюджетних коштів,  і скерувати додаткові кошти на усі галузі міського господарства.  Питання обговорювалось у депутатських комісіях, а остаточне рішення прийме Нововолинська міська рада на сесії, що відбудеться 28 лютого. Також очільник міста загострив увагу на економії коштів та своєчасному їх освоєнні. На завершення подякував усім, хто доклав зусиль для наповнення й реалізації важливих програм життєдіяльності міста.

Члени виконкому розглянули матеріали, подані громадською комісією з житлово-побутових питань, затвердили Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Нововолинської  міської ради. Також виконком затвердив перелік вулиць і доріг комунальної власності, ремонт яких доцільно здійснити у 2018 році із співфінансуванням обласного дорожнього фонду та міського бюджету у  відсотковому відношенні 50/50. Чимало питань порядку денного стосувалося захисту інтересів дітей та їхніх житлових прав.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.