Про місто НОВИНИ МІСТА «Причин для карантину у всіх навчальних закладах Нововолинська поки немає», - Андрій Сторонський

Створено: Вівторок, 13 лютого 2018, 14:35
IMG 449  7

Перший заступник міського голови, секретр ради Андрій Сторонський провів робочу нараду із керівником Нововолинського міськрайонного відділу Волинського обласного лабораторного центру МОЗ України Василем Мельником.
Останніми тижнями у Нововолинську відзначають значний ріст захворюваності на грип та ГРВІ. За напливом пацієнтів щодня стежать у міській лікарні. Ситуацію моніторять і у навчальних закладах. Минулого тижня на карантин уже пішли гімназія та загальноосвітня школа №6Сьогодні ж іще дві нововолинських школи наближаються до перевищення епідпорогу.
Андрій Сторонський наголосив, що ситуація наразі контрольована. Оскільки за даними МОЗ України загострення захворюваності очікується на кінець лютого – початок березня, тому відправляти на примусові застережні заходи учнів усіх навчальних закладів міста зарано. Міськрайонний лабораторний центр МОЗ України щодня отримує оновлену інформацію про кількість хворих дітей. І за потреби, якщо відсоток зростатиме й надалі, карантин таки запровадять.

Нажмите здесь, чтобы быстро ответить