012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У місті ситуація з інфекційними захворюваннями «спокійна»

У місті ситуація з інфекційними захворюваннями «спокійна»

Створено: Середа, 07 лютого 2018, 16:39
grfgdekg
Завдяки фаховості спеціалістів і дієвості міської влади – у місті ситуація з інфекційними захворюваннями, на щастя, «спокійна». Але наскільки вона прогнозована і стійка?
Ці питання, а також якість харчових продуктів та дотримання санітарного режиму у дитячих навчальних закладах управління освіти міста розглядалися на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій головував заступник міського голови Володимир Рожелюк. Були запрошені і виступили з інформацією Ярослав Лешко, начальник Нововолинського міського управління головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, Віктор Мороз, головний лікар Нововолинської центральної міської лікарні, Василь Мельник, завідувач Нововолинського  міського відділу ДУ «Волинський обласний центр МОЗ України». Серед запрошених – спеціалісти міського управління освіти, директори дошкільних навчальних закладів і загальноосвітніх шкіл, представник КП Нововолинськводоканал, інших комунальних служб міста.
Ярослав Лешко зауважив, що у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах у період з жовтня по грудень минулого року проводилися певні перевірки, були виявлені недоліки, які вже усунуті. Під час засідання комісії зазначалося, що епідемічна ситуація у Нововолинську та селищі Благодатному характеризується контрольованістю, але є чинники, які можуть зробити її нестійкою, бо у попередні роки були низькі обсяги щеплення населення, а також на ситуацію впливають значні міграційні процеси.
Володимир Рожелюк, заступник міського голови, наголосив на необхідності вжиття додаткових заходів щодо попередження виникнення та поширення небезпечних та особливо небезпечних інфекційних хвороб серед населення. У даний час місто забезпечено вакцинами проти кору, очікується ще кількісне її поповнення. Члени комісії зазначали, щоб керівники закладів охорони здоров’я, освіти, культури, сфери обслуговування, громадського транспорту підтримували стабільно високий рівень готовності до функціонування під час підвищеної захворюваності на кір, грип та інші крапельні інфекції. Наголошувалося у рішенні на вакцинації проти кору дітей. Відзначалося, що за відсутності 20% учнів від загальної кількості з причин захворювання на грип та ГРІ припиняти навчально-виховний процес в навчальних закладах міста. Вирішено приділяти значну увагу проходженню медоглядів працівниками ресторанного господарства міста, продуктових магазинів, підприємців, які торгують продуктами харчування на міському ринку.