012    01

Оновили склад Молодіжної ради

Створено: Вівторок, 06 лютого 2018, 09:01

DSCN1696

Більше  10 років діє Молодіжна рада при виконавчому комітеті міської ради.  Серед  її членів ­ –  лідери  учнівського та студентського самоврядування.  5 лютого  2018 року Молодіжна рада зібралася на перше у цьому році засідання.

Начальник відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому  Тетяна Супрунюк ознайомила присутніх із типовим положенням про молодіжний центр та про експертну раду при молодіжному центрі, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 року, а також із Положенням про премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Міська Молодіжна рада оновила свій склад, який нині налічуватиме 15 осіб.  Очолити дорадчий орган вкотре довірили депутату міської ради, викладачу Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету Наталії Кравчук. На засіданні затвердили Положення міського дорадчого органу у новій редакції.

Активну участь в обговоренні питань реалізації молодіжної політики в місті  взяли  директор центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Лілія Бойко, керівник гуртка «Шкільний активіст», який функціонує при НЦДЮТ, Світлана Мельник, станична Нововолинськ Пласту Вікторія  Сєргєєва, методист міського Палацу культури Наталія Плясун.

Як зазначила Тетяна Супрунюк,   у юнаків та дівчат – чимало пропозицій та неординарних ідей, які  будуть цікавими для міста. Вона висловила сподівання, що міська Молодіжна рада  працюватиме  активно і ефективно.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю міськвиконкому.