І посипати, і прибирати, і планувати…

Створено: Понеділок, 05 лютого 2018, 16:58
Перегляди: 279

DSCN1699

Оперативну нараду з керівниками комунальних служб міста сьогодні, 5 лютого, провів заступник міського голови Володимир Рожелюк. Він наголосив  на   більш якісному прибиранні проїжджих частин  доріг і тротуарів від снігу та на посипку  пішохідних доріжок, адже піскосуміші заготовлено у достатній кількості.

 Оскільки очікується зниження температури у першій половині тижня,   заступник міського голови звернув  увагу на необхідність проведення перевірок щодо утеплення підвалів і горищ, аби не допустити замерзання тепло-  і водопровідних труб. Також Володимир Дмитрович  поставив завдання начальникам ЖКП, ЖЕКів і ВУКГ налагодити взаємодопомогу технікою під час очистки вулиць від снігу і  чергування водіїв, трактористів.

DSCN1700

DSCN1701

 

Попри з тим, триває  «рутинна» робота комунальників: розчистка від снігу підходів до під’їздів житлових будинків, зрізування дерев та  сухої деревини. Також Володимир Рожелюк  акцентував увагу на плануванні подальшої діяльності комунальних служб, зокрема, з благоустрою на весняно-літній період, фінансування цих програм. Він просив надати пропозиції по придбанню комунальної техніки. Місту необхідно ще два трактори.

Комунальники звертаються з проханням до нововолинців – сміття  викидати у сміттєві контейнери, адже біля сміттєзбірників  нерідко люди залишають будівельні відходи, старі меблі, одяг та інші речі.

шаблоны joomla недвижимость