На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Завершився турнір з легкої атлетики

Створено: Понеділок, 05 лютого 2018, 16:51
Перегляди: 184
Поділитися

photofacefun com 1517862933 copy

Упродовж двох днів на базі дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти проходив  турнір  з легкої  атлетики на приз  випускників цієї установи. У заході взяли участь більше 100 учасників з Луцького, Володимир - Волинського районів , міст:  Володимира - Волинського, Сокаля, Ковеля, Червонограда.

Достойні результати продемонстрували вихованці нововолинської ДЮСШ. Макарчук Станіслав  став  переможцем з бігу на дистанції 30 м з/б, посів ІІ місце  у стрибках в висоту  140 см і  ІІІ місце з бігу на 30 м. Гадяк Максим став кращим  у стрибках у висоту та  зайняв друге місце з бігу  на 30 м з/б. Кушіль Олександра виборола  перше місце у стрибках в висоту та з бігу на  дистанції 30 м з/б, друге - з бігу на дистанції 200 м і третє - з бігу на дистанції 30 м.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями і Кубками від спонсорів.