012    01

У Нововолинську діє патронатна послуга

Створено: Середа, 31 січня 2018, 13:56

5c741c8b4ff878f1ddc336a68cf2fa12 XL copy

26 січня 2016 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який регламентує функціонування патронатної сім’ї.

Патронатна сім’я дає дитині можливість уникнути досвіду інституалізації, а також оптимально поєднує сімейне виховання та високий професійний рівень супроводу дитини до прийняття рішення про постійне її влаштування.
Крім цього, послуга патронату, в першу чергу, спрямована на підтримку сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах, а, отже, для збереження родини для дитини.
15 січня 2018 року у Нововолинську розпочала функціонування патронатна сім'я, до якої службою у справах дітей було невідкладно влаштовано на виховання 1 малолітню дитину, яку відібрано від матері через те, що вона несла загрозу життю та здоров’ю дитини.
Тільки у чотирьох містах України запроваджена послуга патронату, а саме у містах Бровари, Білій Церкві, Узин Київської області та у Києві. У цьому році до них приєднався і Нововолинськ.
Сподіваємося, що така послуга приживеться в нашому місті і ми запровадимо ще не одну патронатну сім'ю.

Більш детальну інформацію про сімейний патронат можна дізнатися, звернувшись до служби у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради, яка знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27 або за телефоном: 33002.

Служба у справах дітей міськвиконкому.