Про місто НОВИНИ МІСТА Тривають профілактичні заходи у житловому секторі

Тривають профілактичні заходи у житловому секторі

Створено: Вівторок, 16 січня 2018, 12:20

хі

15 січня співробітники 5-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинська провели профілактичний рейд щодо запобігання пожежам та трагічним випадкам на них у приватному житловому секторі міста Нововолинська.

Рятувальники закликали громадян бути максимально обережними з відкритим вогнем у побуті, пояснили основні вимоги безпеки при експлуатації пічного опалення, газових приладів та електромереж. Акцентували увагу на тому, що більшість надзвичайних подій трапляється через необачність та ігнорування елементарних вимог безпеки.

Посилену увагу приділили самотнім громадянам літнього віку та особам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час профілактичного заходу співробітники ДСНС проінструктованим особам друковані матеріали з питань безпеки.

За інформацією Управління ДСНС України у Волинській області.