На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбулися міські педагогічні читання «Філософія серця або гуманізм педагогіки В.О.Сухомлинського»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Відбулися міські педагогічні читання «Філософія серця або гуманізм педагогіки В.О.Сухомлинського»

Створено: П'ятниця, 12 січня 2018, 15:47
Перегляди: 729
Поділитися

IMG 5018

Осмисленню педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського були присвячені міські педагогічні читання, які відбулися 10 січня 2018 року.

Педагог від Бога. Борець за людське в людині. Заслужений учитель УРСР. Визнаний класик педагогіки. Знаток дитячих душ. Греки називають його українським Сократом. Епіграфом до життя великого гуманіста може слугувати назва однієї з його книг – «Серце віддаю дітям».

Заглиблення у поради та побажання світоча науки ще раз переконали у тому, що його ідеї актуальні й сьогодні.

 «Філософія серця, або гуманізм педагогіки В.О.Сухомлинського» - проблема, у контексті якої творча група перегорнула сторінки мудрих книг «учителя учителів», який учив «сіяти добро й талант творити...».

«Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: Любов до дітей» - його теза стала програмною для виступів-презентацій педагогів: Савчук Л.М., методиста міського методичного кабінету; Насонової М.Є., заступника директора гімназії з навчально-виховної роботи; Чепурної І.В., методиста ДНЗ №4; Костюк О.С., заступника директора з виховної роботи ЗОШ №7; Свистунової Є.М., заступника директора з виховної роботи ЗОШ №6; Власюк Л.С., класного керівника, учителя англійської мови ЗОШ №4.

Гаму позитивних емоцій учасникам педагогічних читань подарували новорічно-різдвяні вітання вокального тріо «Лебедине крило» та гурту ЗОШ№4 ім. Т.Г.Шевченка «Патріот».

За інформацією міського методкабінету.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet