012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Радилися з громадою

Радилися з громадою

Створено: П'ятниця, 12 січня 2018, 11:01

10 січня відбулися громадські слухання щодо обговорення та розгляду містобудівної документації – детальних планів території будівництва автостоянки для магазину промислових товарів на вул. Сокальській, 1 та будівництва автостоянки на проспекті Степана Бандери у м. Нововолинську.

Проводив засідання заступник міського голови  Володимир Рожелюк. Детально про ці два проекти розповів головний архітектор міста Михайло Вісьтак. Зокрема, він повідомив, що для будівництва автостоянки на проспекті Степана Бандери вибрана вільна земельна ділянка біля існуючої автостоянки. Михайло Вісьтак зауважив, що виділити цю земельну ділянку під забудову іншого об’єкту, наприклад, магазину, неможливо, у зв’язку з обмеженими габаритами та малою площею. Її продаж  буде проведено через аукціон, в якому мають право взяти участь всі бажаючі.

Михайло Вісьтак поінформував і про інший проект, а саме влаштування автостоянки для магазину промислових товарів на вул. Сокальській. Для цього планується вільна від забудови територія в районі вул. Тупикової. Автостоянка розрахована на 48 паркувальних місць, аварійний виїзд запроектовано  на вул. Тупикову  і  додатковий - через територію магазину. Проектом враховано дотримання санітарних розривів до існуючої індивідуальної забудови. Продаж цієї земельної ділянки також буде проведено через аукціон.

Присутніна громадських слуханнях цікавилися питанням благоустрою території навколо майбутніх об’єктів будівництва.

Усі пропозиції громадян занесені до протоколу. Проект рішення про затвердження проектів будуть внесені на розгляд чергової сесії Нововолинської міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю.