На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Комітет доступнсті при Нововолинському міськвиконкомі інформує

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Комітет доступнсті при Нововолинському міськвиконкомі інформує

Створено: П'ятниця, 12 січня 2018, 12:26
Перегляди: 37

images 8

На сьогодні питання забезпечення фізичної доступності в Україні регулюється низкою законів і підзаконних актів. З метою розв'язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями, утвердження і забезпечення їх прав, триває реалізація положень Конвенції ООН про права інвалідів та соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013-2020 роки, ратифікованої Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 року №706.

 

Важливо розуміти, що не всі види фізичної інвалідності носять постійний характер, деякі є тимчасовими і поступово минають; інші − можуть прогресувати з часом, все більше обмежуючи можливості людини. Деякі фізичні вади впливають лише на певну сферу діяльності людини і можуть бути зовсім не помітними в інших. Маломобільна група населення (пенсіонери, вагітні жінки, мами з колясками чи малолітніми дітьми) часом докладає значних зусиль у подоланні незначних перешкод. Люди, які мають вади слуху, зору, та ті, що користуються інвалідними візками залишаються обмеженими у своїх можливостях; фізичне середовище, яке нас оточує, все ще залишається не пристосованим для їхніх потреб.

Особливо актуальним є питання забезпечення умовами доступності у зимовий період до банків, аптек, Центральної міської лікарні, магазинів та інших об’єктів.

 Комітет доступності при Нововолинському міськвиконкомі  зобов’язує власників магазинів, аптек, банків та інших об’єктів на обладнання засобами доступу ,а саме гумовим або дерев’яним покриттям при вході, вчасним прибиранням снігу, обробку в зимовий період пандусів та підходів до них протиожеледними матеріалами, піском.     

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet