На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков: «Маємо працювати на позитивний результат»

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Віктор Сапожніков: «Маємо працювати на позитивний результат»

Створено: Четвер, 04 січня 2018, 22:03
Перегляди: 224
Поділитися

IMG 0021

Виконання поставлених завдань, визначених протоколом попередньої оперативної наради, обговорювали на її черговому засіданні, що відбулося сьогодні за участю керівників структурних підрозділів міськвиконкому, окремих служб міста.

 Начальник відділу кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення  корупції міськвиконкому Тетяна Михалюк поінформувала про порядок подання щорічних електронних декларацій. Акцентувалася увагу на необхідності перевірити дієвість електронних підписів та у визначений термін до 1 квітня подати  декларації  за 2017 рік.

Міський голова Віктор Сапожніков, який проводив нараду, та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський повідомили, що із 31 млн 679 тис грн бюджетних коштів їх розпорядниками не освоєно більше 6 млн грн. Як зауважив керівник міста,  серед причин є як об’єктивні, так і суб’єктивні, тому чекає пояснень від керівників по кожному окремому об’єкту.

IMG 0023

Віктор Сапожніков зосередив увагу на завданнях, які стоять на порядку денному.  Серед них - ліквідація стихійної торгівлі, особлива увага зверталася на торгівлю у невстановлених місцях на проспекті Перемоги.

Актуальним залишається питання про продовження співпраці із сусідніми сільськими радами щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, сім"ям загиблих героїв. На даний час уже надано 350 земельних наділів. Віктор Сапожніков наголосив, що важливо вживати заходи на вилучення земельних ділянок, які не використовуються багато років, на користь учасників АТО.

Серед завдань цього року – розвиток спортивної інфраструктури. У планах – будівництво двох  тенісних кортів та реконструкція стадіону СОКу «Шахтар».

Не залишилися поза увагою і питання благоустрою. Після зими потрібно впорядкувати місто до Пасхальних свят, а цьогоріч маємо ранній  Великдень. З цією метою Віктор Сапожніков разом зі своїми заступниками та  комунальними службами здійснюватимуть об’їзд міста на предмет виявлення стихійних сміттєзвалищ. Треба не зволікати  й уже  зараз наводити порядок у міському парку. Якщо  лютий буде по-справжньому зимовий - то варто подумати про святкування Стрітення у міському парку культури та відпочинку.

 Керівник міста просив керівників  надати перспективні плани роботи на цей рік. 

$1-         Адже маємо працювати на позитивний результат, - резюмував він.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet