Про місто НОВИНИ МІСТА Міський голова зустрівся з духовенством

Міський голова зустрівся з духовенством

Створено: Четвер, 28 грудня 2017, 17:32

Традиційно, напередодні новорічно-різдвяних свят  у приміщенні міськвиконкому міський голова Віктор Сапожніков зустрівся з представниками релігійних організацій Нововолинська. Керівник міста привітав священнослужителів з наступаючими святами, а також вручив їм вітальні листівки, у яких він поздоровляє усіх  парафіян  зі світлим Різдвом Христовим.

У ході спілкування  Віктор Сапожніков порушив тему благоустрою, просив духовних наставників, аби і вони також звернулися до парафіян, щоб  підтримувати порядок біля своїх осель.

Міський голова задоволений, що у Нововолинську є міжконфесійний мир і  злагода і впевнений, що зустрічі з духовенством будуть продовжуватися й надалі. Він висловив  вдячність священикам та пастирям за просвітницьку роботу, за добрі справи, які вони роблять на благо міста.

На завершення декан Нововолинського деканату митрофорний протоієрей Степан Фульмес подякував Віктору Сапожнікову  за  сприяння у будівництві храмів, проведенні святкових заходів, за  підтримку й розуміння у реалізації соціально важливих проектів релігійних громад

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМ та зв’язків з громадськістю.