012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинські питання вирішували у столиці

Нововолинські питання вирішували у столиці

Створено: Середа, 06 грудня 2017, 17:22

provedennia robit 2017-03-23-e1490354794624

Підприємство «Нововолинськводоканал» бере участь у другому проекті розвитку міської інфраструктури шляхом залучення субкредиту у межах позики, виділеної Уряду України Міжнародним Банком реконструкції та розвитку. Результати реалізації цього проекту - одне з питань, яке розглянули днями на нараді у Києві, що проходила під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. У засіданні, де були присутні заступник Міністра галузевого Міністерства Едуард Кругляк, керівник центральної групи управління проектом Віктор Дорошенко, представники Світового банку, також взяли участь  міський голова Віктор Сапожніков та директор підприємства «Нововолинськводоканал» Володимир Озимчук.

Нагадаємо, ще в лютому цього року Нововолинська міська рада своїм рішенням підтримала  важливий крок нововолинського комунального підприємства на участь у проекті щодо реконструкції водопровідно - каналізаційної системи міста.

Згідно з планами, нововолинський проект вартістю майже 6 мільйонів доларів буде повністю втілений у життя до 2020 року. Гроші виділяються на вісімнадцять років під державні гарантії. Це дасть змогу провести ряд серйозних робіт, пов’язаних з обеззалізненням води, замінити сталеві водогони від Північного та Південного водозаборів  до м. Нововолинська, а також здійснити заміну механічного та електричного обладнання на п’яти  каналізаційних насосних станціях.

У Другому проекті задіяно 12 міст і малих містечок, у число яких потрапив і Нововолинськ.

Як зазначив міський голова Віктор Сапожніков,  кредитування дасть змогу покращити якість надання послуг, можливість економії електроенергії. Важливий і соціальний аспект, тоді люди менше нарікатимуть на погану воду.

Після завершення цієї наради Віктор Сапожніков мав розмову із Віце-прем’єр - міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком стосовно надання дозволів на завершення будівництва  буд №18, що на 5-ому мікрорайоні, а також на будівництво 3-ї черги полігону твердих побутових відходів, так як зведення у Нововолинську сміттєпереробного заводу, на який покладали  сподівання, затягнулося в часі.  Відтак, потребує  завершення будівництва  3-я черга полігону твердих побутових відходів.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.