012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Військовослужбовців привітали із річницею створення Збройних Сил України

Військовослужбовців привітали із річницею створення Збройних Сил України

Створено: Вівторок, 05 грудня 2017, 12:06

У переддень Дня Збройних сил України, який відзначають 6 грудня, до Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату з теплими словами вітання та вдячності за відданість служінню Батьківщині завітав заступник міського голови Олександр Громик. У світлиці зібралися працівники військкомату та учасники АТО.

-У цей день ми вшановуємо усіх, хто у різні періоди  історії України боровся за її свободу, і хто нині захищає рідну землю.  Віддаємо данину пам´яті воїнам, які загинули за волю й незалежність нашої держави,- наголосив Олександр Громик. - Сьогодні українська армія  здатна  захистити Україну від агресора й дати йому  належну відсіч.

Олесандр Громик подякував демобілізованим бійцям, які з честю  виконали свій обов’язок. Він висловив вдячність і працівникам військкомату за щоденну сумлінну працю.

-З нагоди Дня Збройних сил України слова вдячності адресуємо військовослужбовцям, котрі нині несуть службу у зоні АТО, а також волонтерам, усім небайдужим людям, хто самовіддано допомагає українським бійцям.

До слова, сьогодні, 5 грудня, світова громадськість відзначає Міжнародний день волонтерів.

За активну громадянську позицію, яскравий виховний приклад для молоді Олександр Громик вручив подяки міського голови: майору ЯНКОВСЬКОМУ Сергію Володимировичу  – начальнику відділення забезпечення Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, старшому прапорщику ЗУБЧИКУ Геннадію Васильовичу  –начальнику служби захисту інформації Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, старшому солдату ВОРОБІЙ Галині Олександрівні –  відповідальному виконавцю мобілізаційного відділення Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, старшому солдату ДУБИНЮК Галині Миколаївні – механіку-радіотелефоністу відділення зв'язку та інформатизації Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, МЕЛЬНИЧУК Ларисі Валентинівні – головному спеціалісту відділення комплектування Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату.

Подякував за щоденну службу своїм колегам т.в.о.військового комісара Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату майор Олексій Чебанюк. 25 військовослужбовцям- учасникам  антитерористичної операції - він вручив відзнаки начальника Генерального штабу – нагрудний знак «Учасник АТО» .

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.