012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Привітали працівників прокуратури

Привітали працівників прокуратури

Створено: П'ятниця, 01 грудня 2017, 15:40

Сьогодні, 1 грудня, в Україні відзначають День працівників прокуратури. З професійним святом колектив Нововолинського відділу Володимир  -  Волинської місцевої прокуратури привітали міський голова Віктор Сапожніков та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський.

- Сьогодні в органах прокуратури, як і загалом у державі, відбуваються кардинальні зміни. Обрана Вами професія дає можливість бути безпосередніми учасниками цих перетворень та зобов’язує й надалі з повною відповідальністю, чесно і віддано захищати інтереси держави і суспільства з тим, щоб утвердились верховенство Закону, Істина та Справедливість, - зазначив міський голова.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків та з нагоди професійного  свята  Віктор Сапожніков оголосив подяки ДАНИЛЮК Яні Петрівні - прокурору Нововолинського  відділу Володимир-  Волинської місцевої прокуратури   та  спеціалісту ЩЕРБІ  Наталії Вікторівні.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із

ЗМІ та зв"язків з громадськістю.