На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Відбувся семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Відбувся семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО

Створено: П'ятниця, 01 грудня 2017, 14:40
Перегляди: 262
Поділитися

IMG 2403 

30 листопада в рамках діяльності клубу учасників АТО в приміщенні Нововолинського міського центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. На запрошення центру зайнятості в заході взяли участь начальник відділення «Нововолинського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Скриннік та головний спеціаліст Тамара Нич.

 

Як зазначила заступник директора центру зайнятості Ірина Олійник, - питання захисту прав учасників АТО є дуже актуальним. Демобілізовані військовослужбовці та члени їх сімей іноді не проінформовані про свої права та процедуру їх захисту. Присутні отримали інформацію, що входить до компетенції служби зайнятості, зокрема щодо стану ринку праці, можливостей з питань пошуку та підбору підходящої роботи, проходження професійного навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, в тому числі в ЦПТО ДСЗ, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру. Також презентовано нові сервісні можливості служби зайнятості щодо пошуку роботи, зокрема сприяння у підготовці та розміщенні в мережі Інтернет резюме та відео резюме, проведення скайп-співбесід пошукача роботи з працедавцями.

Начальник відділення «Нововолинського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Скриннік поінформувала про те, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу, куди необхідно звертатися за отриманням цієї допомоги, які послуги можна отримати в центрі правової допомоги, як швидко центр правової допомоги призначить адвоката, чи необхідно за це платити та у яких випадках у наданні безоплатної допомоги може бути відмовлено. Також розглянули найгостріші проблемні питання, з якими звертаються учасники АТО та практичні шляхи їх вирішення.

Військовослужбовці отримали компетентні відповіді на поставлені запитання. Зустріч відбувалась у формі діалогу.

По закінченню заходу всі присутні отримали інформаційні буклети. Для більш детального консультування та правової допомоги Вікторія Скриннік запропонувала звертатись в відділення «Нововолинського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Ірина Олійник, заступник директора

Нововолинського МЦЗ.                                                   

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet