На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинськ матиме новий стадіон

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинськ матиме новий стадіон

Створено: П'ятниця, 01 грудня 2017, 11:43
Перегляди: 207
Поділитися

майданчик 008

Більше 2,5 млн грн спрямували цього року на будівництво спортивного стадіону біля Будинку спорту СОКу «Шахтар» та на  капітальний ремонт легкоатлетичного манежу ДЮСШ управління освіти.

     Міський голова Віктор Сапожніков провів виїзну нараду на ці спортивні об’єкти, щоб проінспектувати стан виконаних робіт.

        У дитячо-юнацькій спортивній школі нині займається більше 350 дітей. А легкоатлетичний зал такого рівня, що функціонує при цій установі, – єдиний в області. Тут проводяться обласні змагання, традиційні  турніри, у яких беруть  участь юні спортсмени  і з інших областей України. Легкоатлетичний  манеж  вже давно потребував капітального ремонту. Наразі там вже замінено вікна і двері, проведено сучасне освітлення, зроблена стяжка підлоги під спеціальне покриття. Зал  планують облаштувати до 20 грудня.

Практично вже завершено будівництво стадіону біля Будинку спорту СОКу «Шахтар». Цей спортивний об’єкт дещо розвантажить спортивний комплекс на території школи – колегіуму, який нині користується великою популярністю серед дітей та молоді. Вже покладено штучне покриття на поле розміром 50 х 30 м, зроблена огорожа, встановлені  ворота, захисні сітки. Сьогодні юні футболісти проведуть перше тренувальне заняття.

Віктор Сапожніков задоволений, що ці два спортивні об’єкти дадуть змогу залучити ще більше дітей та молоді до заняття спортом. Бо у них є бажання ним займатися. Юні спортсмени Нововолинська досягають високих результатів і на всеукраїнському, і на міжнародному рівнях.Тож створення умов для їхнього змістовного відпочинку  і занять спортом  завжди буде серед пріоритетів  міської влади. А  прагнення й старання дітей, як вважає міський голова, потрібно не лише заохочувати, а й дати можливості для розвитку.

Відділ з питань внутрішньої політики,

 взаємодії із ЗМ та зв’язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet