На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Про актуальне – на робочих нарадах

Про актуальне – на робочих нарадах

Створено: Четвер, 30 листопада 2017, 15:41

Сьогодні, 30 листопада, міський голова Віктор Сапожніков провів робочу нараду з керівниками комунальних служб, на якій акцентували увагу на питаннях, які розглядатимуть на сесії міської ради.

Обговорення основних напрямків функціонування медицини Нововолинська у рамках новоприйнятого законопроекту медичної реформи стало предметом розмови першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського з головним лікарем Нововолинської міської лікарні  Віктором Морозом та головним лікарем міської стоматологічної поліклініки Нововолинської ЦМЛ Яковом Тихонюком. Медики висловили своє бачення щодо проведення майбутніх реформ.

Одне з нововведень є те, що кожен пацієнт шляхом укладання договору повинен бути закріпленим за конкретним сімейним лікарем, якого зможе обирати самостійно, не прив’язуючись до місця реєстрації чи навіть проживання. Відтак, кожен житель нашого міста має право обрати сімейного лікаря, який практикується у Нововолинську.

Стоматологічні послуги  поки що не включені до первинної медичної допомоги. Тому заступник міського голови Андрій Сторонський доручив Віктору Морозу та Якову Тихонюку розробити концепцію переходу стоматологічної поліклініки до роботи на госпрозрахункових засадах.

Також у ході наради обговорили питання енергозбереження та енергоефективності у медичних закладах Нововолинська.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.