На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА На комісії слухали про стан протипожежної безпеки

president1    kabmin1    verhovna-rada1

На комісії слухали про стан протипожежної безпеки

Створено: Середа, 29 листопада 2017, 16:02
Перегляди: 167
Поділитися

IMG 3790

Сьогодні, 29 листопада 2017 року, заступник міського голови Володимир Рожелюк провів засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

Про стан протипожежної безпеки у дошкільних та навчальних закладах міста  доповів начальник Нововолинського МВ УДСНС України у Волинській області Іван Саюк. Зокрема, він повідомив, що упродовж жовтня-грудня 2017 року здійснюються позапланові перевірки стану дотримання техногенної та пожежної безпеки у дитячих садочках, школах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів. Такі перевірки вже проводилися у цьому році, у ході яких встановлено, що   протипожежні заходи, в основному, виконуються. Призначені відповідальні особи за протипожежний стан, із працівниками постійно проводяться інструктажі, розроблені інструкції та плани евакуації на випадок виникнення пожежі, ведеться робота по заміру опору ізоляції електричної мережі та контурів заземлення, здійснюється технічне обслуговування наявних вогнегасників. Разом з тим Іван Саюк вказав на порушення правил протипожежної безпеки, які не виконуються протягом тривалого часу та негативно впливають на протипожежний стан об’єктів, що може привести до летальних наслідків. Так, акцентувалася увага на відсутності у дитячих садочках і школах сертифікованої в Україні автоматичної пожежної сигналізації.

Володимир Рожелюк наголосив на обов’язковому проходженні навчання з питань пожежної безпеки посадовими особами.

Іван Саюк ознайомив членів комісії із   переліком   потенційно-небезпечних об’єктів та окремих територій, які підлягають постійному та обов’язковому на договірній основі обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами. Він повідомив, що  на території м. Нововолинськ та смт. Благодатне зареєстровано 16 потенційно-небезпечних об’єктів.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків 
з громадськістю міськвиконкому.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet