012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Віктор Сапожніков : «Місто готове до роботи в зимових умовах»

Віктор Сапожніков : «Місто готове до роботи в зимових умовах»

Створено: Вівторок, 28 листопада 2017, 13:05

дорга

Зима нагадала про себе першим легким снігом, який випав нещодавно. Але вона не застала наших комунальників зненацька.

-   Місто готове до роботи в зимових умовах,- зазначив міський голова Віктор Сапожніков на прес-конференції під час зустрічі з журналістами. -У достатній кількості заготовлено піскосуміші. Є необхідна техніка на випадок розчистки доріг від снігу. Готові до роботи два грейдери.

На наступний рік, як каже керівник міста, автопарк виробничого управління комунального господарства треба поповнювати. Потрібні газонокосилки, посипачки, пилососи. Про придбання такої техніки вестиме мову з депутатами на сесії. Однак, гостро стоїть питання з кадрами. Не вистачає людей, котрі  працюватимуть на цій техніці. Адже чимало фахівців їдуть за кордон.  Тому важливо, щоб зарплати  працівників комунальних служб були достойні.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків
з громадськістю міськвиконкому.