012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Комісія прийняла рішення в інтересах дітей

Комісія прийняла рішення в інтересах дітей

Створено: Понеділок, 13 листопада 2017, 17:10

Сьогодні, 13 листопада 2017 року, під головування першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського відбулося уже дванадцяте у цьому році  засідання комісії з питань захисту прав дитини. На його розгляд було внесено шість питань.

Три з них стосувалося надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав одного з батьків  відносно їхніх малолітніх дітей. Також члени комісії ознайомилися із поданням центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді  щодо доцільності  взяття під соціальний супровід сім’ї, що перебуває у складних життєвих. Комісія задовольнила звернення опікуна, надавши дозвіл на продаж однокімнатної квартири, співвласником якої є його підопічний, за умови попереднього оформлення договору дарування частки житлового будинку на ім’я дитини.

Усі питання, які були внесені до порядку денного, попередньо детально вивчалися  працівниками служби у справах дітей  міськвиконкому, обговорювалися   членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, які розглянуть на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.