На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Обрали керівника Спілки шахтарів-інвалідів праці Волині

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Обрали керівника Спілки шахтарів-інвалідів праці Волині

Створено: П'ятниця, 10 листопада 2017, 14:18
Перегляди: 369
Поділитися

IMG 3899 copy copy

     Новообраним керівником однієї з найбільш чисельніших організацій, яка налічує 144 члени, – Спілки шахтарів-інвалідів праці Волині – став 36-річний Віталій Онисько. Його кандидатуру затвердили сьогодні на зборах цієї організації.  Попередньо Спілку очолював Георгій Грабовський, котрий нещодавно пішов із життя. Тож на початку засідання присутні вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

Віталій Онисько із шахтарської сім»ї, працював на копальнях Львівщини та Волині. Колеги вважають його достойним посади очільника організації, якому не байдужа доля односпілчан. Крім цього, про Віталія Вікторовича говорили як активного спортсмена, котрий представляє шахтарів-інвалідів на змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

IMG 3911

      Нового керівника громадської організації привітав міський голова Віктор Сапожніков. Він відзначив плідну співпрацю міської влади з Спілкою шахтарів-інвалідів праці Волині.

-Засвідчую вам свою повагу. Саме ви  розбудовували місто, видобували сотні тисяч тонн вугілля, - наголосив Віктор Сапожніков, звертаючись до присутніх у залі. -  Ви і сьогодні маєте свою громадянську позицію, є активними у громадському житті міста. Ви йдете до влади десь з порадами, а десь і з критикою, і у цьому  теж полягає ваша допомога.

На зборах обрали Раду та ревізійну  комісію Спілки.

IMG 3895

Богдан Нічай, котрий головував на засіданні, озвучив про наміри цієї організації для більш її ефективної роботи створити свою профспілку. Власні міркування з цього приводу і свою підтримку висловили голова Волинського теркому профспілки працівників вугільної промисловості Юрій Калістратов та начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області Андрій Іщик. У результаті Раді організації доручили опрацювати це питання до кінці року і прийняти відповідне рішення.

IMG 3912

У роботі зборів  також взяли участь представники міських управлінь   Пенсійного фонду України, управління праці та соціального захисту населення, Фонду соціального страхування України, центральної міської лікарні.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.

Фото Людмили Трубнікової.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet