На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Учням розповіли про їхні права та обов"язки

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Учням розповіли про їхні права та обов"язки

Створено: П'ятниця, 10 листопада 2017, 09:46
Перегляди: 335
Поділитися

DSC 1672 1

Нещодавно фахівці відділу "Нововолинське бюро правової допомоги" провели тематичну лекцію для вихованців Дитячого центру "Ковчег"м.Нововолинська на тему: "Права та обов'язки учня. Шкідливі звички та їх вплив на правову свідомість".


Головний спеціаліст Нововолинського БПД Тетяна Нич поінформувала про систему безоплатної правової допомоги в Україні: роз'яснено різницю між первинною та вторинною правовою допомогою та які послуги включає кожна із них; які категорії населення мають право та є суб’єктами безоплатної вторинної правової допомоги, порядок звернень громадян до місцевих центрів з надання БВПД. Особливу увагу слухачів звернуто на те, що право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно з Законом "Про безоплатну правову допомогу" та іншими законами України мають такі категорії осіб як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Начальник Нововолинського бюро Вікторія Скриннік наголосила на одному з найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми та молоддю – превентивному вихованню. Також важливе значення для формування особистості відіграє систематична профілактична робота з подолання насильства в сім'ї, впливу шкідливих звичок на організм дитини, злочинності серед неповнолітніх. Звернуто увагу дітей, що права та обов'язки учнів визначаються Законом України "Про освіту" та Законом України "Про загальну середню освіту" та іншими нормативно- правовими актами. Роз'яснено можливі форми заохочення та покарання учнів, основні види заборон для них.
Дітям було роздано інформаціюну правову літературу та повідомлено контакти Єдиного телефонного номеру системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

Нововолинське бюро правової допомоги.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet