012    01

Створено: П'ятниця, 03 листопада 2017, 15:33

рїц

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Нововолинської міської ради «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів на території міста Нововолинська».

Проект даного рішення підготовлений з метою упорядкування паркування транспортних засобів на вулицях і площах міста, підвищення дисципліни справляння збору за паркування транспортних засобів.

У зв’язку з великим об’ємом, проект рішення Нововолинської міської ради та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Нововолинської міської ради  за адресою: www.novovolynsk-rada.gov.ua. З проектом даного рішення та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, каб.№418, тел. 3-26-50.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (06.11.2017) на адресу розробника:

м. Нововолинськ, пр.Дружби, 27, каб. 418