На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Що треба знати про пенсійний вік

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Що треба знати про пенсійний вік

Створено: Четвер, 02 листопада 2017, 21:18
Перегляди: 258
Поділитися

 IMG 6284

Що важливо знати безробітним особам, які незабаром досягнуть пенсійного віку? – відповіді на це та інші питання можна було почути  01 листопада у Нововолинському міському центрі зайнятості, де відбувся  семінар для осіб старше 45 років за участю представників Нововолинсько-Іваничівського управління Пенсійного фонду України.

Захід проводився з метою інформування безробітних про активні заходи служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню та  ознайомлення зі змінами у пенсійному законодавстві.

Розпочала захід заступник директора міського центру зайнятості Ірина Олійник,  яка проінформували учасників семінару про ситуацію на ринку праці, Порядок та умови видачі ваучера,  нові сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі.

   Заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплат пенсій Нововолинсько-Іваничівського управління Пенсійного фонду України Ірина Панасюк та головний спеціаліст цього ж відділу Наталія Біднюк ознайомили присутніх з основними питаннями щодо реформування пенсійної системи. Особливу увагу приділили питанням впливу страхового стажу на розмір пенсії та осучаснення пенсій для різних категорій громадян. Спеціалісти пенсійного фонду надали роз’яснення щодо складових пенсійних виплат, умов набуття права на пенсійне забезпечення та індексації пенсії.

   Зустріч відбулась у формі конструктивного діалогу, в результаті якого присутні отримали обґрунтовані відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Провідний фахівець з профорієнтації

Нововолинського МЦЗ                                                        Оксана Самолюк

 

 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet