На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Про шахти, воду, дороги...

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Про шахти, воду, дороги...

Створено: П'ятниця, 20 жовтня 2017, 12:22
Перегляди: 236
Поділитися

 IMG 20171019 153450

19 жовтня міський голова Віктор Сапожніков провів прес-конференцію, на якій зосередив увагу на важливих питаннях господарського комплексу міста. На початку він повідомив, що  20 жовтня 2017 року завершується пільгове перевезення пасажирів до дачних масивів. Зазвичай, у попередні роки доїзд населення до дачних масивів пільговими рейсами здійснювався до 15 жовтня, а цьогоріч, враховуючитеплу погоду, його продовжили ще на  тиждень.

         Віктор Сапожніков  не обійшов поза увагою і шахтарське питання. Вранці на його ім’я надійшло повідомлення від гірників ДП «Волиньвугілля» про проведення акції протесту. Шахтарів найбільше турбує заборгованість із заробітної плати, яка не виплачується їм уже третій місяць. Віктор Сапожніков наголосив, що тримає на контролі шахтарське питання. Його він порушив і у столиці 18 жовтня під час зустрічі із заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості України Анатолієм Корзуном. За результатами перемовин керівник міста зазначив, що відбулося засідання урядового комітету. Усі документи передані у Міністерство фінансів, яке повинно це питання узгодити із окремими департаментами, після цього відкрити паспорт фінансування і тоді  кошти  надійдуть на казначейство. 300 млн. грн. плануються на усю галузь України, а цього дуже мало. У нас виконання плану видобутку вугілля становить менше 41%, то ж не можна розраховувати на надходження великої суми коштів.  

        – Я завжди був та буду на стороні наших гірників, бо добре розумію усі труднощі шахтарів та їхніх сімей,  але це питання Верховної Ради та уряду, - наголосив Віктор Борисович під час прес-конференції.

Керівник міста повідомив  приємну новину – остаточно пройдені всі етапи по залученню кредиту на 20 років під державні гарантії для підприємства «Нововолинськводоканал». А це 150 мільйонів гривень. Міський голова наголосив, що даний проект - крок на десять років вперед й величезне досягнення, яке отримати було дуже непросто. Він переконаний, що зреалізувавши його, Нововолинськ  матиме кращу якість води й, безумовно, нижчі тарифи, відносно інших міст.

Віктор Сапожніков також поінформував про ремонтні роботи доріг, які були заплановані, тут не усе вдалося. Хоча і є проектна документація, але немає фінансування. Обіцяні кошти з обласного центру так і не надійшли, а обласна рада рішенням сесії так і не виділила потрібної суми.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв"язків з громадськістю.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet