012    01

Вшанували захисників України

Створено: Субота, 14 жовтня 2017, 17:00

уап copy copy

У переддень державного свята – Дня захисника України – відбулися урочистості у міському Палаці культури. Серед присутніх у залі – ветерани УПА, військовослужбовці, міський голова Віктор Сапожніков, представники багатьох історичних поколінь та усі, хто шанує подвиг героїв.

-Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі у день величного християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці сягають ще козацьких часів. Наші горді предки пером і словом, вогнем і мечем виборювали незалежність рідної держави. Богородиця стала Покровителькою козаків та воїнів легендарної Української Повстанської Армії. Під її захист стають і новітні герої. Усі ті, хто сьогодні повертає повагу до звання військового, -зазначив у своєму виступі міський голова Віктор Сапожніков.

Керівник міста висловив вдячність мужнім героям,котрі боролися за незалежність України і зараз захищають кордони рідної землі. Багатьом з них він вручив грамоти й подяки, а також більше 20-ти захисникам неоголошеної війни на сході нашої держави - нагрудні медалі.

pqyt-Свято 14 жовтня символізує гідність поколінь, невмирущість українських традицій та вселяє впевненість , що все у нас буде добре, -зазначив військовий комісар Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Плужнік.
Митці міського Палацу культури підготували цікаву концертну програму, яка була заповнена патріотичними піснями, танцями та віршами.

укшгзхщ

Відділ з питань внутрішньої політики,взаємодії із ЗМІ та зв"язків згромадськістю.