На сайті один гість та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА "Підводні камені договору оренди земельної ділянки. Право громадян на безоплатне отримання земельної ділянки"

president1    kabmin1    verhovna-rada1

"Підводні камені договору оренди земельної ділянки. Право громадян на безоплатне отримання земельної ділянки"

Створено: Вівторок, 10 жовтня 2017, 16:12
Перегляди: 316
Поділитися

20170929 133102

 Днями за ініціативи Нововолинського бюро правової допомоги в читальному залі Нововолинської центральної міської бібліотеки відбулася лекція-семінар для жителів міста Нововолинськ та селища Благодатне на тему: "Підводні камені договору оренди земельної ділянки. Право громадян на безоплатне отримання земельної ділянки".

             У семінарі взяли участь: начальник відділу Вікторія Скриннік, головний спеціаліст відділу Тамара Нич, приватний нотаріус Нововолинського міського нотаріального округу Юлія Ушакова, державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Нововолинської міської ради Ольга Степанюк.

            Приватним нотаріусом  Ушаковою Ю., було ознайомлено присутніх громадян з основними ризиками укладення договору оренди землі, його істотними умовами, строками договору, орендною платою, стягнення неустойки за невиконання взятих на себе орендарем обов'язків, умови розірвання договору оренди.

            Державним реєстратором Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Нововолинської міської ради Степанюк О.  було ознайомлено присутніх з основними особливостями державної реєстрації земельних ділянок, повідомлялось про необхідність реєстрації права оренди та права власності на землю, зазначено розміри адміністративного збору за дані реєстраційні дії та перелік документів які необхідно подати (нотаріусу або державному реєстратору) для проведення реєстраційної дії.

  Також, головним спеціалістом Нововолинського бюро правової допомоги Нич Т.Я. було надано інформацію про особливості реалізації права громадян на безоплатне отримання земельної ділянки, види цільових призначень та норми таких ділянок.

Керівником бюро Скриннік В.Р. підведено підсумки даного заходу, ознайомлено громадян з функціями та основними завданнями БПД.  Жителям міста була надана можливість задати питання до присутніх фахівців права та отримати кваліфіковані роз'яснення земельних проблем, які їх турбують.

Нововолинське бюро правової допомоги.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet