012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Депутатська комісія вивчає проекти рішень

Депутатська комісія вивчає проекти рішень

Створено: Середа, 04 жовтня 2017, 14:17

IMG 20171004 100139

12 жовтня відбудеться чергова сесія Нововолинської міської ради. Зараз проходять засідання постійних депутатських комісій. Обранці громади ретельно вивчають проекти рішень, які розглядатимуть на пленарному засіданні. Сьогодні, 4 жовтня 2017 року,  депутати постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, комунального господарства та будівництва, регулювання земельних відносин, яку очолює Леонід Климович,  обговорили 16 питань. У засіданні взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. Найперше начальник фінансового управління Галина Бурочук поінформувала про зміни, які пропонуються до міського бюджету на поточний рік. Зокрема, вона повідомила, що у цілому міський бюджет збільшується на 62524,7 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів на 58091,9 тис. грн. і за рахунок збільшення доходів по загальному фонду на 2614,3 тис. грн. та по спеціальному фонду на 1782, 5 тис. грн. Відповідно, комісія погодила зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Нововолинська на 2016-2017 роки, а також дала згоду   КП «Нововолинськтеплокомуненерго»  прийняти на баланс лічильники обліку теплової енергії, які придбані мешканцями будинків за власні кошти та встановлені у двох житлових будинках  на Шахтарському мікрорайоні.

На розгляд комісії було представлено проект рішення про перелік категорій громадян, яким додатково надаватимуться пільги при здійсненні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

IMG 20171004 100217

Начальник відділу архітектури та містобудування Михайло Вісьтак ознайомив депутатів із порядком розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних і міських святкових, урочистих масових заходів та сезонної торгівлі на території   Нововолинська. Відтак, запропоновані  схеми розміщення  тимчасових споруд, сформовано комісію, а також визначено перелік місць для організації та проведення сільськогосподарського ярмарку в місті.

Депутати ознайомилися із проектами рішень щодо порядку переведення житлових приміщень у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень у житлові в місті Нововолинську та з детальними планами територій  земельних ділянок  в м. Нововолинську. Нещодавно  на цю тему проходили громадські обговорення.

Обранці громади схвалили зміни та доповнення до  міської Програми сприяння діяльності об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків у м. Нововолинську та смт. Благодатне на 2016-2019 роки та комплексної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, дорожнього руху та його безпеки в м.Нововолинську та смт. Благодатне на 2015-2019 роки. Також обговорили низку земельних питань.

Усі проекти рішень з окремими доповненнями комісії  розглянуть спочатку на Дні депутата 10 жовтня, а остаточні рішення приймуть на сесії Нововолинської міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з  громадськістю міськвиконкому.