На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Гідно зустрінемо День незалежності України

Гідно зустрінемо День незалежності України

Створено: Четвер, 17 серпня 2017, 17:26

den nezalezhnosti

Серпень насичений для Нововолинська подіями та святами. 23 серпня ми відзначатимемо День Державного прапора України, а 24 серпня - національне свято єдності - День незалежності України. В останню  суботу місяця Нововолинську виповнюється 67 років з дня  його заснування, а  в неділю гірники святкуватимуть своє професійне свято.

Цьогоріч до програми  заходів введені окремі   яскраві елементи, які стануть окрасою свята. Нововолинці продовжують славну традицію -  24 серпня урочистою ходою пройдуть центральними вулицями міста,  а на Майдані незалежності відбудуться урочистості. Основні заходи до Дня міста та Дня шахтаря проходитимуть 27 серпня у парку культури і відпочинку.

Що зроблено, а що необхідно допрацювати, аби свята пройшли на високому рівні, вели мову на черговій нараді, яку провів міський голова Віктор Сапожніков. Виконавці, відповідальні за проведення заходів, доповіли про стан справ. Нововолинськ готовий до відзначення в місті державних дат  та   гідно зустріти 67-у річницю з дня свого народження.

Нехай же ці визначні дні додадуть усім нам сил і наснаги на хороші справи, впевненості у щасливому  майбутньому нашого рідного міста та України.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю.