На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА У центрі зайнятості провели тренінг

president1    kabmin1    verhovna-rada1

У центрі зайнятості провели тренінг

Створено: Четвер, 17 серпня 2017, 12:36
Перегляди: 188
Поділитися

        IMG 5520

     Днями в приміщенні  Нововолинського міського центру зайнятості відбулися тренінги за участю представника ВОГО «Корпорація щастя» Анни Нестерак на теми: «Емоційний інтелект у вирішенні конфліктів» та «Ефективна самопрезентація для просування на ринку праці».

 

Метою першого тренінгу було: проінформувати учасників із особливостями впливу емоцій у спілкуванні в рамках конфліктної взаємодії.

Присутні були ознайомлені із поняттям «конфлікт», які є види конфліктів, етапи їх протікання. Розглянули модель спілкування  М. Розенберга для вирішення складних конфліктних ситуацій. На основі реальних ситуацій проаналізували, яким чином краще вирішити наростаючий  конфлікт та не загострювати емоційний стан сторін.

Метою тренінгу «Ефективна самопрезентація для просування на ринку праці» була поінформованість пошукачів роботи про інструменти само презентації для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Тренер пояснила поняття «особистого бренду», його складові.  Також розповіла про важливість створення ефективного ділового іміджу для проходження результативної співбесіди на обрану посаду. 

Використання індивідуального іміджу доступний та потрібний кожному із нас- як для просування на ринку праці зокрема, так і для створення гарних стосунків у сім’ї. Адже імідж- це спосіб відстоювати свою позицію і представляти свої можливості та інтереси. 

Нововолинський МЦЗ

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet