Про місто НОВИНИ МІСТА Шахтарське питання не втрачає своєї актуальності

Шахтарське питання не втрачає своєї актуальності

Створено: Четвер, 17 серпня 2017, 11:44

16 серпня міський голова Віктор  Сапожніков  під час зустрічі з представниками засобів масової інформації акцентував увагу на актуальних питаннях життєдіяльності  міста.

Він називає обнадійливою свою поїздку разом із головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Гунчиком до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика. Питання виплати заробітної плати гірникам, подальша доля шахти №10 «Нововолинська та інші, пов’язані з вугільною галуззю Волинського краю, були серед тих, які порушували перед Міністром. Віктор Сапожніков висловив міркування стосовно дев’ятої шахти,яку, на його думку, ще зарано переводити у третю категорію. Адже запуск  нових лав  на цій копальні та на «Бужанській» дасть можливість заробляти гірникам 25 млн. грн., а це – їхній заробіток і кошти на розвиток. Також керівники відстоюють думку, що замовник по будівництву шахти №10 має бути у Нововолинську, а не у Червонограді. Державне підприємство «Волиньвугілля», біля витоків  створення якого стояв міський голова, повинно функціонувати ще з десяток років, хоча діючі шахти знаходяться на теренах  об’єднаних територіальних громад, 50 відсотків працюючих – це сільське населення. Тому, як вважає очільник міста, керівники ОТГ повинні виявляти більше ініціативи у цьому напрямку і допомагати Нововолинську відстоювати інтереси вугільників, а не «працювати» на роз»єднавчі процеси між містом і селом. У Києві   узгоджено орієнтовну дату приїзду Міністра енергетики та вугільної промисловості на Волинь - 6 вересня. Відбудуться зустрічі з трудовими колективами, профспілками, керівниками підприємств.

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії

із ЗМІ та зв"язків з громадськісю міськвиконкому.