012    01

Увага! ВАКАНСІЯ

Створено: Четвер, 10 серпня 2017, 08:23

VAKANSIYA1-840x311

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради оголошує місячний конкурс на заміщення вакантних посад:

адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» (на час відпустки по догляду за дитиною);

начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (на час відпустки по догляду за дитиною);

- начальника та головного спеціаліста відділу державного архбудконтролю.

Також на роботу потрібні:

-  інспектор з благоустрою;

-  юрист з питань кадрової роботи;

-  інженери та спеціалісти зі складання кошторисів у ЖКО.

Вимоги до претендентів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вміння працювати на комп’ютері; обов’язкове знання державної мови, Конституції України, актів законодавства, нормативних документів, що стосуються державної служби, служби в органах місцевого самоврядування та інших керівних документів у відповідній сфері.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом кадрів виконавчого комітету Нововолинської міської ради (каб. 302, тел. 3 14 32).