012    01

Вшанували визволителів Волині

Створено: П'ятниця, 21 липня 2017, 20:27

визволителі волині

73 роки тому відлунали останні постріли війни на Волинській землі. За три роки окупації гітлерівські загарбники знищили понад 165 тисяч волинян, понад 20 тисяч вивезли на каторжні роботи. У липні 1944 року було визволено райцентри Ратне, Старовижівка, Любомль, Шацьк, Іваничі, міста Володимир-Волинський, Устилуг. Загалом 26 тисяч воїнів навіки лишились у волинській землі.

Изображение 008

Изображение 018

Изображение 025
21 липня з цієї нагоди зібралися ветерани, представники влади, громадськість міста, військові, щоб відзначити річницю визволення Волині від фашистів. У своїх виступах Вікторія Магдисюк, керуюча справами міськвиконкому, Леонід Дудар, голова міської організації ветеранів війни і праці, та Віктор Дудюк, старший солдат, учасник бойових дій у зоні АТО, кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня, працівник Нововолинського об’єднаного військового комісаріату, наголошували на тому, що ми повинні ніколи не забувати подвиг тих, хто захистив нашу Батьківщину, аби зараз над Волинню було мирне небо. Учасники дійства хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих біля Стели загиблим учасникам АТО, пам’ятного знака «Воїну-захиснику», захисникам ІІ-го укріпрайону. А в Палаці культури пройшла урочистість, присвячена цій величній даті.

Изображение 014

Изображение 004