012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинський об’єднаний військовий комісаріат запрошують офіцерів запасу на військову службу за контрактом

Створено: П'ятниця, 14 липня 2017, 16:06

Борд 2

Шановний кандидат!

Якщо Ви вирішили присвятити своє життя служінню Батьківщині в Збройних силах України на посадах осіб офіцерського складу, отримати можливість для самореалізації, загартуватися фізично і духовно, вирватися з набридлого оточення, побачити нових людей, нові місця, Вам слід:

Ознайомитися з:

– нормативно-правовою базою проходження військової служби за контрактом особами офіцерського складу;

– соціальним та правовим захистом військовослужбовців та членів їхніх сімей.

– умови проходження військової служби за контрактом особами офіцерського складу.

Військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України, пов’язаній із захистом Вітчизни. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

На військову службу осіб офіцерського складу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і не досягли граничного віку перебування на військовій службі, мають відповідний рівень освіти  та професію, споріднену з військово-обліковою спеціальністю, відповідний рівень фізичної підготовки та за станом здоров’я є придатними до військової служби.

Переваги військової служби у Збройних силах України:

щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців становить від 7000 грн.;

грошове забезпечення постійно збільшується в залежності від вислуги років;

додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

перебування на квартирному обліку для отримання житла;

допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;

безкоштовне одноразове харчування або грошова компенсацію за нього;

можливість отримання вищої освіти за рахунок держави без відриву від служби;

безкоштовне медичне забезпечення;

забезпеченість речовим майном;

одноразова матеріальна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення;

отримання офіцерського звання при наявності вищої освіти та відповідних курсів (реальна можливість зробити кар’єру);

зменшення термінів отримання наступного військового звання;

право на пенсію після 25 років вислуги (пенсія становитиме до 70% від грошового забезпечення);

участь у міжнародних операціях підтримку миру і безпеки.

Для отримання необхідної інформації, яка Вас цікавить, Ви можете звернутись до Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату (т. 3-25-09).

Контактний телефон з питань прийняття на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу: 3-25-09, 0638591332.

Ми чекаємо саме на Вас.