На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Створено: Середа, 05 липня 2017, 15:22

ждавіф

Відповідно до Закону України «Про культуру» відділ  культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради оголошує добір кандидатур від громадський організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування для включення їх до складу конкурсних комісій з конкурсного добору:директора міського палацу культури та директора будинку культури селища Благодатне.

Добір здійснюється з 05 липня 2017 року до 14 липня 2017 року.

Кандидатури до складу конкурсної комісії подають у встановлений термін на паперових та електронних носіях за адресою м. Нововолинськ,пр-тДружби, 27 та направляють за ел. адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі документи:

– супровідний лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації;

– заява кандидата (написана власноручно), анкета;

– копія статуту громадської організації, завірена належним чином.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькою особою або членом сім’ї  учасника конкурсу чи органу управління;

– є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.