Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір на військову службу за призовом осіб офіцерського складу

Створено: Понеділок, 19 червня 2017, 12:24

офіцери

Нововолинський об’єднаний районний військовий комісаріат згідно з Указом Президента України від 10.12.2008 року №1153/2008 «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України»( із змінами), наказу Міністра оборони України №170 від 10.04.2009 року «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України  військової служби у Збройних Силах України» (із змінами), Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», проводить відбір на військову службу за призовом осіб офіцерського складу  наступні категорії громадян України (чоловічої та жіночої статі) які:

не досягли 43 – річного віку;

пройшли  повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри);

мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче бакалавра;

присвоєно відповідне звання офіцерського складу запасу;

не проходили військову службу у Збройних Силах України та службу в резерві;

перебувають на загальному військовому обліку.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає – до 18 місяців, в зону АТО дана категорія (без їхньої згоди) не залучається.

Відстрочка від призову на військову службу осіб офіцерського складу надається на підставах, визначених статтею 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Під час проходження військової служби вони виконують обов’язки і користуються правами, пільгами і видами забезпечення, передбаченими для осіб офіцерського складу, які проходять військову службу за контрактом.

Від призову на військову службу звільняються офіцери запасу, які:

визнані за станом здоров’я непридатними до військової служби;

до дня початку військової служби досягли 43-річного віку;

виконали обов’язки служби у військовому резерві протягом двох контрактів;

мали батько або мати, рідного брата або сестру, які загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів військовозобов’язаних;

до набуття громадянства України пройшли військову службу в інших державах;

були засуджені за вчинення злочину до позбавлення волі, обмеження волі, у тому числі із звільненням від відбування покарання.

Офіцери запасу, які підлягають призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, зобов’язані прибути у Нововолинський ОРВК( за адресою      м. Нововолинськ, вул.Кобзаря 63, тел. (03344) 3-25-09) з військово-обліковим документом, та документами, що підтверджують право на відстрочку для прийняття рішення атестаційною комісією Волинського ОВК.

У разі неявки офіцерів запасу вони несуть відповідальність згідно ККУ ст.335 «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу»- карається обмеженням волі на строк до трьох років.