012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинських медиків привітали напередодні професійного свята

Нововолинських медиків привітали напередодні професійного свята

Створено: П'ятниця, 16 червня 2017, 19:16

as

У третю неділю червня в Україні, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника. Напередодні професійного свята привітання приймали й нововолинські медики.

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися в міському палаці культури Нововолинська. Медиків привітав перший заступник міського голови, секретар ради, сам лікар за професією Андрій Сторонський. Він відзначив, що за сухими цифрами стоїть клопітка, багатолітня праця, досвід та самовіддача сотень працівників галузі.

ghjkl

Своїх підопічних привітав також головний лікар центральної міської лікарні Віктор Мороз. За його словами, надання медичних послуг в місті на високому рівні, недарма Нововолинськ один із небагатьох претендентів стати центром госпітального округу.

йцу

Опісля привітальних слів, відбулося нагородження медиків міста за особисті заслуги у розвитку охорони здоров’я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. У подарунок до професійного свята колективи міського палацу культури підготували святковий концерт.

Інформація  телеканалу СТН