На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Нововолинських медиків привітали напередодні професійного свята

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Нововолинських медиків привітали напередодні професійного свята

Створено: П'ятниця, 16 червня 2017, 19:16
Перегляди: 250
Поділитися

as

У третю неділю червня в Україні, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника. Напередодні професійного свята привітання приймали й нововолинські медики.

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника відбулися в міському палаці культури Нововолинська. Медиків привітав перший заступник міського голови, секретар ради, сам лікар за професією Андрій Сторонський. Він відзначив, що за сухими цифрами стоїть клопітка, багатолітня праця, досвід та самовіддача сотень працівників галузі.

ghjkl

Своїх підопічних привітав також головний лікар центральної міської лікарні Віктор Мороз. За його словами, надання медичних послуг в місті на високому рівні, недарма Нововолинськ один із небагатьох претендентів стати центром госпітального округу.

йцу

Опісля привітальних слів, відбулося нагородження медиків міста за особисті заслуги у розвитку охорони здоров’я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника. У подарунок до професійного свята колективи міського палацу культури підготували святковий концерт.

Інформація  телеканалу СТН 

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet