012    01

Комітетські слухання проходять у Нововолинську

Створено: Середа, 14 червня 2017, 13:00

DSCN0148

Міський голова Віктор Сапожніков привітав учасників комітетських слухань,  виїзне засідання яких проходить сьогодні у залі засідань Нововолинської міської ради. Тема обговорення : «Розвиток експортного потенціалу національних виробників продукції тваринного походження. Шляхи для досягнення мети, роль держави в процесі диверсифікації експортних ринків».

У заході  беруть участь народні депутати України, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, інших органів державної влади та наукових установ, галузевих асоціацій, а також виробники і експортери продукції тваринного походження. Віктор Сапожніков побажав присутнім плідної роботи, аби прийняті рішення були корисними для держави, Волині та нашого міста.

DSCN0139

Не випадково місцем проведення заходу вибрали наш край. Як зазначила у виступі  заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, Волинська область входить у п’ятірку лідерів з нарощування тваринницької продукції. А народний депутат України Сергій Мартиняк, який запропонував провести комітетські слухання у Нововолинську, -  один із перших вітчизняних інвесторів, котрий вклав  кошти у підприємства - ТОВ "СМП", "Птахокомплекс Губин", які розташовані саме тут.

DSCN0161

Учасники громадських слухань розпочали роботу о 12.00 год. і працюватимуть до 14 год.30 хв. До порядку денного внесені питання про відкриття світового ринку для національних виробників продукції тваринного походження; щодо діючих процедур доступу на ринки різних країн, отримання статусу благополуччя та кроків, які необхідно зробити у цьому напрямку; стосовно ситуації із визнанням системи національного контролю у сфері санітарних та фіто санітарних заходів; про новітні вимоги  до процедур передекспертної підготовки, рівень визнання вимог ЄС іншими країнами, зацікавленими в експорті продуктів тваринного походження з України, рівень відповідності національної  лабораторної мережі вимогам ЄС та інші.

DSCN0141

Відділ з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ

та зв"язків з громадськістю міськвиконкому.