На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Успіхи нововолинських легкоатлетів

Створено: Середа, 14 червня 2017, 10:18
Перегляди: 69

image-0-02-05-c70be8aa66daf9aa91aa640d209381a060e445ac046b92bc7fe61afd2253be58-V

Нещодавно  нововолинські спортсмени взяли участь у  Чемпіонаті Волинської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат  за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна -2017», який проходив у смт. Любешів.

Вихованки тренера ДЮСШ управління освіти Віктора Короля Людмила Шпак посіла другу сходинку у стрибках у висоту. Ангеліна Пікалюк  фінішувала другою з бігу на 100 м.

Також наші юні легкоатлети представляли Волинську область у Чемпіонаті Львівської області. За результатами змагань Людмила Шпак  виборола І місце зі стрибків у висоту. Марія Бузько  перемогла з бігу на дистанції 200 м, а на дистанції 100 м  вона посіла другу сходинку. Олена Микитюк  зайняла ІІІ місце  у дистанції 300 м з бар’єрами. Також третє  виборола Вікторія Хавін у потрійному стрибку.

Відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому.