012    01

У Нововолинську відбувся Олімпійський день бігу

Створено: Середа, 14 червня 2017, 09:27

IMG 2411-600x400

13 червня на  стадіоні СОКу «Шахтар» відбулося спортивне  свято - Олімпійський день бігу. У легкоатлетичних забігах серед юнаків  та дівчат на дистанції 50 м і  30 м  взяли участь   учні   пришкільних таборів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Організатором змагань став відділ у справах молоді та спорту Нововолинського міськвиконкому.  На початку заходу учасників привітала   Тетяна Супрунюк, начальник відділу у справах молоді і спорту.

Це було дійсно свято спорту та радості, під час якого діти продемонстрували свої спортивні навички, бажання займатися фізичною культурою та вести активний спосіб життя.

За результатами змагань визначені переможці та призери. Серед юнаків з бігу на 50 метрів І місце здобув Давид Жиляков (ЗОШ №3), ІІ – Михайло Коляда (ЗОШ №3), ІІІ – Максим Осадчий (ЗОШ №7). Серед дівчаток гідно виборола почесне І місце Лія Рубаха (ЗОШ №5), ІІ – Юлія Гороцюк (ЗОШ №3), ІІІ – Анна Ярощук (ЗОШ №3). З бігу на дистанції у 30 метрів серед хлопчиків першим стартував   Дмитро Євстіфейкін (гімназія), ІІ – Назар Грицюк (ЗОШ №2), ІІІ – Володимир Сузін (ЗОШ №6), серед дівчат перемогу  отримала Дарина Ляховська (ЗОШ №6), ІІ – Тетяна Вавриш (ЗОШ №5), ІІІ – Юлія Приймак (ЗОШ №3).

Переможці та призери традиційно нагороджені грамотами та сувенірами з олімпійською символікою, а команди-учасниці – солодкими подарунками.

у справах молоді і спорту.

Відділ  з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю

міськвиконкому.