На сайті один гість та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА Право на вільний вибір санаторно-курортного закладу учасникам АТО та особам з інвалідністю

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Право на вільний вибір санаторно-курортного закладу учасникам АТО та особам з інвалідністю

Створено: Середа, 07 червня 2017, 14:31
Перегляди: 223
Поділитися

шгн 2

            З 1 березня 2017 року учасники АТО та особи з інвалідністю отримали право на вільний вибір санаторно-курортного закладу для проходження лікування згідно медичних показань.Тобто відтепер людина може самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації та перебування на обліку для санаторно-курортного лікування. Після перевірки закладу на відповідність встановленим вимогам,  укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням здійснюється в межах кошторисних призначень з врахуванням черговості згідно обліку для санаторно-курортного лікування. Ще одним важливим моментом є те, що вартість санаторно-курортного лікування за рахунок державного бюджету не може перевищувати граничний розмір вартості путівки, визначений Мінсоцполітики. У разі, коли вартість санаторно - курортного лікування в обраному санаторно-курортному закладі перевищує граничний розмір вартості путівки, особою з інвалідністю чи учасником АТО здійснюється доплата цієї різниці за рахунок власних коштів.

            На сьогодні Міністерством соціальної політики встановлено граничну вартість путівки   за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян: інвалідам війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції, інвалідам загального захворювання та з дитинства - 5250 грн.; інвалідам з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку - 18217 грн; учасникам бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції - 6300 грн; громадянам, що супроводжують інвалідів I групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 4691 (260,6) грн з податком на додану вартість.

            Дізнатися про санаторії, у яких  проводиться лікування,а також ознайомитись з переліком санаторно-курортних закладів, можливостей лікування, умовами проживання та харчування, вартістю путівки можна звернувшись до органів соцзахисту. Основною законною підставою для відмови у виборі закладу може бути  не відповідність санаторно-курортного лікування та діагнозу особи. В такому випадку орган соцзахисту має запропонувати інший санаторій.

За додатковою інформацією звертайтесь до Володимир-Волинський  МЦ з надання БВПД, адреса: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19  тел. (03342) 3-80-11, 3-80-16.

Нововолинське бюро правової допомоги: м. Нововолинськ, вул. Винниченка,14 тел:(03344)44814

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet