На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

012    01

Про місто НОВИНИ МІСТА До уваги роботодавців!

president1    kabmin1    verhovna-rada1

До уваги роботодавців!

Створено: Вівторок, 06 червня 2017, 09:29
Перегляди: 232
Поділитися

98

Одним із важливих завдань для спеціалістів відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Нововолинсько-Іваничівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області є формування та ведення обліку осіб у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, їх ідентифікація у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Незважаючи на те, що функцію прийому звітності покладено на органи державної фіскальної служби, спеціалісти відділу продовжують займатися обробкою всієї звітності, що надходить від платників єдиного внеску. Відповідно до чинного Порядку обміну інформацією між Пенсійним фондом України та державною фіскальною службою України, Пенсійний фонд щоденно отримує відомості зі звітності платників (страхувальників) щодо застрахованих осіб і сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Програмними засобами Пенсійного фонду контролюється звіт, встановлюється правильність поданого звіту, здійснюється моніторинг помилкових звітів. В разі виявлення помилкових звітів працівники відділу повідомляють страхувальників про такі випадки.

Контроль за забезпеченням актуальності відомостей, які надійшли від органів фіскальної служби здійснюється шляхом щоденного формування статистичного звіту протягом усього звітного періоду.

Звертаємо увагу роботодавців на необхідність своєчасного виправлення помилок для забезпечення  формування реєстру застрахованих осіб, для достовірного призначення пенсій майбутнім пенсіонерам.

Інформація з реєстру застрахованих осіб використовується для забезпечення права громадян на пенсійні виплати, допомоги та для попередження зайвих виплат бюджету Фонду.

Л.Бас, начальник відділу  адміністрування,

супроводження інформаційних систем,

електронних реєстрів та захисту інформації                                                             

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

petition

pet2

 

1595

vlada

petition

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet