Про місто НОВИНИ МІСТА У Нововолинську пройшов місячник „Спорт для всіх – спільна турбота”

У Нововолинську пройшов місячник „Спорт для всіх – спільна турбота”

Створено: Понеділок, 12 травня 2014, 12:50

P1100447

Весна - пора здорового, активного відпочинку молоді. Саме  в цей час  замислюєшся про банальну  і настільки ж актуальну проблему – спортивні  майданчики. Як  би там  не було, а гарно впорядкованих майданчиків на околицях  нашого міста не так уже багато, а відпочивати хочеться всім.

Єдиний шлях – створювати щось  нове у місцях, облюбованих молоддю і визнаних нею найкомфортніших для проведення різноманітних  ігор.

З 1 по 30 квітня у Нововолинську проходив Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх- спільна турбота». До активної участі у ньому долучилися працівники СОКу «Шахтар» (директор В.І.Цвид), ЦФЗН «Спорт для всіх» ( керівник В.І.Бортнічук), волонтери молодіжної ради. Вони впорядковували  спортивні майданчики поблизу міського озера, фарбували споруди, прибирали сміття.   Волонтерський загін  загальноосвітньої школи №5  разом з представниками  громадської організації „Нововолинська станиця Пласту” прибрали майданчик на 6-ому мікрорайоні.

Відділ  у справах молоді та спорту міськвиконкому висловлює вдячність всім учасникам, які долучилися до проведення Всеукраїнського місячника,  найактивніші з них будуть відзначені грамотами.

Надія Дячук, головний спеціаліст відділу у

справах молоді та спорту міськвиконкому

logo AUC

20190905133929-9814