Про місто НОВИНИ МІСТА Привітали ветеранів

Привітали ветеранів

Створено: Четвер, 08 травня 2014, 16:56

P1010109Сьогодні, напередодні  відзначення Дня Перемоги у міському Палаці культури в урочистій обстановці вшанували ветеранів Другої світової війни. Андрій Сторонський, заступник міського голови, побажав  їм довгих років життя, міцного здоров’я,   поваги від рідних і близьких та запевнив, що любов до своєї землі, вірність служіння Україні знайдуть гідне продовження в особі молодого покоління.

P1010091Він закликав молодь прислухатися до порад і настанов тих, хто пройшов сувору школу війни, хто у повоєнні роки відроджував зруйновані міста та села.

-Ми повинні це пам’ятати, щоб війна більше ніколи не повторилася, і бути вдячними тим, хто ціною власного життя захистив рідну землю, - наголосив Андрій Сторонський і додав, - сьогодні нам треба єдності  і необхідно до неї прагнути! Нас врятують щирість та любов  і ми їх повинні відшукати в собі! Нам личить європейський рівень життя  - і ми його обов’язково  досягнемо!

Групі ветеранів заступник міського голови вручив  подяки та подарунки.

Зі сцени Палацу культури лунали вітання від Олександра Плужніка, військового комісара Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату, Людмили Віденіної, голови міської організації „Діти війни”, вихованців Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості. Учасник бойових дій Василь Бусловський поділився спогадами фронтових літ і висловив впевненість, що підростаюче покоління розбудовуватиме щасливе майбутнє української держави.

logo AUC

20190905133929-9814