Про місто НОВИНИ МІСТА День відкритих дверей у вищому професійному училищі

День відкритих дверей у вищому професійному училищі

Створено: Четвер, 23 квітня 2015, 16:41

Сьогодні у Нововолинському вищому професійному училищі відбувся традиційний День відкритих дверей. До навчального закладу завітали керівники та вихованці навчальних закладів міста, батьки, представники міської влади, окремих підприємств міста. Серед почесних гостей – учасники АТО.

- У цьому році День відкритих дверей особливий, - розповідає директор закладу Валентина Приступа. Відбувається реформування профтехосвіти.  На сході України - війна. Багато учнів працюють волонтерами.  Але ми докладатимемо  зусиль для того, аби провести запланований набір  260 абітурієнтів. Адже маємо більше 20 ліцензованих професій. Колектив прагне довести, що профтехосвіта є, і вона має право на подальше існування та нові здобутки.

А досягнень у вищому професійному училищі чимало. У цьому пересвідчилися усі, хто завітав сьогодні на захід і  мав змогу помилуватися   вишуканими вишиванками, скуштувати різноманітні смаколики,  оглянути по - сучасному облаштовані кабінети.

- Минулого року училище заробило 1 млн. 700 тисяч гривень, які ми скеровуємо на розвиток матеріально-технічної бази, - з приємністю каже директор училища. - Ми утримуємо навчально-виробничу дільницю кафе «Орхідея»,   відоме  серед нововолинців. Там використовуються новітні технології.  Нововолинське вище професійне училище визнано переможцем рейтингового виставкового конкурсу та удостоєно почесної нагороди Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України - 2015».

Заклад  підтримує тісні стосунки  і обмінюється досвідом  роботи  з Комплексом шкіл гастрономічних і готельних справ ім. Казіміра Андрія Яворського в Хелмі.

На завершення Дня  відкритих дверей  в актовій залі   закладу  його  вихованці презентувати своє мистецтво у різноманітних жанрах, за що в нагороду отримали щирі оплески  гостей та теплі слова вдячності. IMG 0997 copy

IMG 0998 copy