Про місто НОВИНИ МІСТА Місячник добровільної здачі зброї триває

Місячник добровільної здачі зброї триває

Створено: Середа, 22 квітня 2015, 14:47

zbroja 1-200x133

Нововолинський міський відділ міліції  нагадує громадянам, що до 30 квітня поточного року триває місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Так, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, однак особи, які добровільно здали органам внутрішніх справ зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, повністю звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до міліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то надалі він отримає можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Детальну консультацію щодо порядку добровільної здачі зброї, боєприпасів та їх реєстрації ви можете отримати в дозвільній системі Нововолинського міського відділу міліції у вівторок та п’ятицю з 9.00. до 18.00. год. або в черговій частині міського відділу міліції.

Нововолинський міський відділ міліції